Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

II.kcs szf diákolimpia Szentes

2014.06.01

Szentes adott otthont 2014. május 31-én a II. korcsoportos szabadfogású diákolimpia országos döntőjének, ahol kettőszázharmincnyolc fiatal birkózó - köztük a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzői - lépett szőnyegre. Egyesületünk birkózói közül a 35 kg-os súlycsoportban szőnyegre lépő Koleszár Gábor két győzelem után a négy közé jutásért folytatott küzdelemben megsérült és vissza kellett lépnie a további küzdelmektől. Jobbulást Gábor!

Déri Domink a 42 kg-os súlycsoport magyar bajnoki címének megszezését követően itt is az éremszerzés céljából lépett szőnyegre, azonban a négy közé jutásért, majd később a bronzmérkőzésen is vereséget szenvedett és így az ötödik helyen végzett.

A 69 kg-ban birkózó Tóth Zsombor is dobogón állt az országos bajnokságon, így bizakodva vártuk szereplését ezen a napon. Zsombor két győzelemmel beverekedte magát a döntőbe, ott azonban vereséget szenvedett és így a második helyen végzett.